OsMaNli ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OsMaNli ForuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞAKANIN BÖYLESİ

YazarMesaj
***UNDER***
Admin
Admin
***UNDER***

ŞAKANIN BÖYLESİ Empty
MesajKonu: ŞAKANIN BÖYLESİ   ŞAKANIN BÖYLESİ Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 8:50 am

Avustralya'da devlete ait bir şirketin umum müdürlüğünü yapan bir adama yanında çalışanların küçük bir şakası çok pahalıya mal olmuş. Yılbaşı dolayısı ile şirket çalışanları ve aileleri için tertip edilen bir eğlencede mudur masa üzerinde cüzdanını bırakıp tuvalete gitmiş.

Adamın cüzdanını karıştırıp loto biletini bulan yardımcısı biletteki numaraları bir yere kayıt etmiş ve gidip garson kız ile bir şeyler konuşmuş. Adam tuvaletten döndükten biraz sonra garson kız salonun ortasına gelip "Yılbaşı lotosu biraz önce çekildi, bir kişi altı bildi, tam 15 milyon dolar kazandı, size kazanan numaraları okuyorum.." deyip adamın numaralarını okumuş.

Mudur cüzdanından biletini çıkartmış, numaraları kontrol etmiş bir sararmış, bir kızarmış.Garson kızı çağırıp numaraları bir daha öğrenmiş, biletini bir daha kontrol etmiş. Bir kadeh viskiyi dibine kadar içtikten sonra ayağa kalkmış ve söyle demiş:

"Sizlere kısa bir açıklamam var, senelerden beri çalıştığım bu şirketten ve sizlerden nefret ediyorum. Karimi ve çocuklarımı da hiç sevmiyorum, altı aydan beri sekreterim ile birlikteyim. Artık hepinizin cani cehenneme, ben sekreterimi alıp Amerika'ya gidiyorum, çünkü loto dan tam 15 milyon dolar kazandım!" Hakiki bir hikayenin, bir meslek hayatinin ve bir evliliğin sonu... Siz, siz olun birine saka yapmadan önce çok iyi düşünün !
https://osmanli.canadian-forum.com/

ŞAKANIN BÖYLESİ
1 sayfadaki 1 sayfası